Інші види спорту

На Дрогобиччині стартував проєкт «Шкільні спортивні ліги» серед навчальних закладів громади 

Цього тижня, 7 листопада, у спортивному залі Дрогобицького ліцею № 2 стартували «Шкільні спортивні ліги» з волейболу. У волейбольних змаганнях беруть участь учні 9-10 класів. У ці дні між навчальними закладами громади змагаються хлопці та доводять свою вправність у цьому виді спорту. На черзі – дівчата.

Безпосередньо 7 листопада свою вправність у волейболі демонстрували команди: Ліцей № 2, Ліцей № 1 імені Івана Франка, Ліцей № 3 імені В’ячеслава Чорновола та Стебницький Ліцей № 7.

Загалом, масштабний проєкт «Шкільні ліги», який цьогоріч реалізовує в Дрогобицькій громаді відділ фізичної культури та спорту ДМР, відбуватиметься із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу та бадмінтону.

На початку жовтня заклади загальної середньої освіти сформували свої команди для участі у відбірковому етапі Ліг.

Шкільні команди змагаються між собою за перемогу у своєму районі. Кращі команди потраплять в фінальні ігри, які і стануть підсумковим етапом змагань.

У фіналі шкільні команди боротимуться за Кубок ліги Дрогобицької громади, який буде перехідним та щороку переходитиме до найсильнішої команди. Переможці змагань отримають нову спортивну форму для чоловічого та жіночого складу команди, а також спортивний інвентар з конкретного виду спорту.

Що стосується відбіркового етапу «Шкільних спортивних ліг» з волейболу, то 8 листопада у спортивному залі Ліцею № 16 ім.Ю.Дрогобича змагались такі команди: Ліцей № 16 ім.Ю.Дрогобича, Дрогобицький Ліцей, Науковий Ліцей ім.Б.Лепкого, Стебницька загальноосвітня школа № 18.

10 листопада у спортивному залі Гімназії № 17 змагатимуться спортсмени команд: Гімназія № 17, Нагуєвицька СЗШ, Рихтицька СЗШ, Добрівлянський НВК, Михайлевицька СЗШ, Верхньогаївський НВК.

Із початком наступного тижня у «Шкільних лігах» з волейболу свою першість демонструватимуть шкільні команди дівчат.

Голос Сокальщини на GoogleNews