Головна / Інші види спорту / На «Джурі» – срібний призер

На «Джурі» – срібний призер

У м. Дубно Рівненської області відбувся Всеукраїнський етап дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри українського козацтва «Джура» (Сокіл). Цього разу на змагання прибуло 22 команди з 18 областей. Львівщину представляли учні Савчинської ЗШ І-ІІІ ст.: Лілія Бойчук, Михайло Михальчук, Михайло Сташишин та учень Забузької школи Ярослав Хтей (керівник – директор Савчинської школи, депутат Сокальської районної ради Євген Матвіїв).

За підсумками, наша команда стала срібним призером в змагу зі стрільби та конкурсі «Рятівник», а також відзначена нагородою та призами мерії м. Дубно за дужання «Лава на лаву».

Окрім змагів, молоді джури відвідали Дубенську фортецю, мали багатокілометровий вимарш на козацький редут, вправлялися в стрільбі з бойової зброї, побували на рок-фестивалі Олега Скрипки «Тарас Бульба», адже, саме на цій території відбувалися події з одноіменного твору М. Гоголя. Учасникам військово-патріотичної гри надовго запам’ятається зустріч з відомим кобзарем і композитором Тарасом Компаніченком, режисером Іваном Канівцем, який презентував свій історичний фільм «Українська революція» про події 1917-ого.

Микола КУЗЬМИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!