Інші види спорту

На Львівщині відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе

Ліцензія на Олімпійські Ігри та медалі: на Львівщині відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе

Змагання тривали з 18 по 23 червня у селі Звенигород та його околицях. Найспритніших визначали серед юніорів, молоді до 23 років та дорослих.

За нагороди боролися 170 учасників зі Львівської, Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Київської, Миколаївської, Кіровоградської, Донецької, Полтавської, Черкаської, Волинської, Рівненської, Харківської, Чернівецької, Луганської, Тернопільської, Одеської областей та Києва.

НАГОРОДИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЛЬВІВЩИНИ

Індивідуальна гонка на час, 29 км (жінки):

1 місце – Юлія Бірюкова

Індивідуальна гонка на час, 29 км (чоловіки):

2 місце – Яковлев Даніїл

Індивідуальна групова гонка, 130 км (юніори):

2 місце – Щербацький Максим

Індивідуальна групова гонка, 185 км (чоловіки):

3 місце – Яковлев Даніїл

Згідно системи відбору, чемпіонка України Юлія Бірюкова виборола відразу й право представляти Україну на Олімпійських Іграх у Парижі. Для спортсменки це буде перша олімпіада в кар’єрі.

«Юлія Бірюкова є представницею Львівської обласної Школи вищої спортивної майстерності та військовослужбовицею Навчально-спортивної бази Міноборони. Також Юля з восьмого класу навчалася у Львівському фаховому коледжі спорту. Тренують велосипедистку Орест Тичко, Валерій Романенков та Дмитро Крівцов», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews