Інші види спорту

На Львівщині діють три потужні осередки розвитку настільного тенісу

Настільний теніс на Львівщині можна опанувати в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі, Академії настільного тенісу Віктора Дідуха у Мармузовичах Буського району та у Жовкві.

Виїзди збірних області на національні змагання, а також навчально-тренувальні збори команди фінансує управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

«Львівська область є однією із лідерів настільного тенісу як за рівнем розвитку інфраструктури, так і за результатами виступів наших спортсменів на національних змаганнях. У 2020 році ми мали двох чемпіонів України: Соломія Братейко серед дорослих та Ярослав Олеськевич серед кадетів. Це потужний результат, враховуючи, що відбулись далеко не усі заплановані змагання», – зауважив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Серед запланованих заходів, які у 2021 році проводитиме Федерація настільного тенісу Львівщини, популярні спортивно-іміджеві змагання «Турнір пам’яті Анатолія Строкатова». Щороку ці змагання збирають не тільки титулованих українських тенісистів, а й закордонних спортсменів.

Академія настільного тенісу Віктора Дідуха,  який має ліцензію на Паралімпіаду, вже наприкінці січня проведе перший навчально-тренувальний збір для спортсменів з інвалідністю. Окрім того, Віктор Дідух розробив на цей рік програму розвитку настільного тенісу серед спортсменів візочників. Її реалізовуватимуть на національному рівні.

прес-служба ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.