Головна / Інші види спорту / На Львівщині пройшли змагання з оздоровчого туризму

На Львівщині пройшли змагання з оздоровчого туризму

В урочищі "Кічера", поблизу Сколе, відбулися змагання з оздоровчого туризму. Цей захід організований у рамках спортивних ігор, які проводить Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Понад 80 осіб з міст обласного значення та районів області долучилося до змагань.

Команду нашого району представляли начальник відділу у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Ярослав Тарасюк, а також Роман Климович, Олександр Токаж, Сергій Гето, Юрій Головащенко, Леся Шибанова, Ольга Твердовська, Ірина Лучкова, Мар’яна Копейка та Галина Єременко (на знімку).

Програма складалася з різноманітних конкурсів. Традиційно команди розпочали змагання конкурсом представлення. Спортсмени демонстрували емблеми команд та проголошували гасла.

Окремо варто відзначити конкурс пісні. "Найспівочішими" було визнано учасників команд Радехівського, Пустомитівського, Сокальського районів, їх відразу нагородили грамотами від обласного центру.

Всі бажаючі продемонстрували майстерність та рибальські здібності.

А ось кулінарні здібності учасники змагань показали у конкурсі туристичного обіду. Найкращими тут були команди Сокальського, Пустомитівського районів та Стрия.

В загальнокомандному заліку команда Сокальського району посіла перше місце. Незважаючи на похмуру дощову погоду, всі учасники залишились задоволеними, отримали позитивні враження від активного спортивного відпочинку та заряд бадьорості від гірського повітря.

Мар"яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК "Сокаль".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!