Головна / Інші види спорту / На відкритому чемпіонаті Львівської області з легкоатлетичного двоборства сокальчани показали хороші результати

На відкритому чемпіонаті Львівської області з легкоатлетичного двоборства сокальчани показали хороші результати

 Закінчились зимові змагання в легкоатлетичному манежі СКП м. Львів. Кращі легкоатлети ДЮСШ "Соколяни" взяли участь у цих стартах.

Пройшов відкритий чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного двоборства ім. Ю. Кутенка серед легкоатлетів 1997-1998 р. н. Нашу школу представляли Христина Обушок, яка посіл II місце, Назар Маковсь•кий та Христина Мигасюк, які були четвертими.

На XIII Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики пам’яті Ярослава Тягнибока високі результати та почесне перше місце здобув Юрій Трохімчук з бігу на 200 м; Богдан Микилита фінішував другим. У стрибках в довжину бронзову нагороду отримав Дмитро Матвійко. В п’ятірку кращих у своїх видах ввійшли Артур Назарук та Максим Шпатух.   

А завершальним був старт на призи львівських олімпійців 3 березня. Високий рівень змагань підтвердила присутність на них багатьох команд з України. За призи змагались і легкоатлети ДЮСШ "Соколяни" 1998 р. н. і молодші. Призерами стали: Христина Мигасюк з бігу на 600 м  II місце; Захар Марфюк III м з бігу на 300 м. І взагалі вся наша команда показала хороші результати. Спортсменів підготували тренери відділення легкої атлетики О. Кретів та М. Пікунова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!