Головна / Інші види спорту / На Сокальщині вшанували шахіста Осипа Шукатка

На Сокальщині вшанували шахіста Осипа Шукатка

Шахова федерація району провела черговий шаховий турнір. Вшанували пам'ять відомого в минулому шахіста Осипа Шукатка, якого ось уже 25 років немає серед нас. У 80ті роки минулого століття він багато зробив для розвитку шахів на Сокальщині.

Працюючи інструктором по спорту в Сокалі та Червонограді, значну увагу приділяв молодим шахістам, брав активну участь у різних районних та обласних змаганнях, в яких неодноразово ставав переможцем.

На турнір були запрошені шахісти, які знали Осипа Шукатка. 14 провідних шахістів зі Сокаля, Жвирки, Завишні та Жидачева хвилиною мовчання вшанували його пам'ять. На турнірі були присутні його сестра Надія і брат Володимир, який брав участь у змаганнях. Ігри проходили за круговою системою з контролем часу 10 хвилин на всю партію кожному учаснику. Атмосфера була напружена. Ніхто не обійшовся без втрат очок. Навіть переможець турніру  Андрій Салига зі Сокаля набрав лише 9 1/2 очок із 13 можливих. По 9 очок набрали Богдан Джус з Жидачева та Петро Варениця зі Жвирки.

За додатковими показниками друге місце посів Петро Варениця. У Богдана Джуса  бронза. Сектор з питань фізкультури і спорту нагородив призерів грамотами. А спонсори змагань Надія і Володимир Шукатки  невеличкими грошовими преміями  всіх учасників турніру. Вони також щиро подякували учасникам змагань, які вшанували пам'ять про їхнього брата.

За активну участь в організації і проведенні цього турніру шахова федерація району нагородила Надію та Володимира Шукатків спеціальними Подяками.

Ярослав ТИМОШЕНКО,
секретар шахової федерації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!