Головна / Інші види спорту / На Сокальщині провели спортивно-патріотичний вишкільний табір «Галицькі соколи-2014″

На Сокальщині провели спортивно-патріотичний вишкільний табір «Галицькі соколи-2014″

З 4 по 7 липня, з нагоди дня народження генерала-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича та проголошення 30 червня 1941-ого у Львові Акта відновлення Української Держави, Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та молодіжна організація «Сокіл» провели спортивно-патріотичний вишкільний табір «Галицькі соколи-2014». Таборування відбулося в лісі поблизу села Двірці за участю активних молодих націоналістів. Програма вишколу передбачала як теоретичні лекції, так і фізичну підготовку. За час таборування молоді націоналісти набули досвіду з таборування, медицини, історії тощо. Серед спортивної частини вишколу – тактичні вправи, теренова гра, долання смуги перешкод, командні ігри.

Офіційне відкриття табору розпочалося спільною молитвою, підняттям державного та бандерівського стягів і виконанням національного Славня. Протягом дня учасники заходу проходили спортивний вишкіл, виконували різноманітні фізичні вправи. Згодом продовжили знайомство біля великої святкової ватри. У наступні дні вивчали навики самооборони, теренової гри, долання смуги перешкод та слухали лекції з історії та медицини. Кожного дня учасники табору з молитвою приступали до сніданку, обіду, вечері.

У ніч на Івана Купала за давнім звичаєм дівчата плели вінки з лісових трав та разом з побратимами стрибали через багаття, щоб очиститися від всього поганого. «Ми прагнемо популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя, прищеплювати любов до рідної землі, мови, історії. Здоров’я – це запорука успіху кожної людини. Роман Шухевич активно займався спортом і популяризував його серед молоді. Захід відбувався в суворій дисципліні без алкоголю та тютюну. На цьому вишколі молодь та юнацтво навчилися дисципліні, відповідальності, виживанню в умовах лісу. Молодь Сокальщини приїжджає на такі заходи, аби поєднати активний відпочинок та вшанування героїв, а також відчути дух побратимства. Такі табори надзвичайно важливі, адже сьогодні ми повинні вміти відстояти себе. Тому кожен націоналіст має постійно працювати над гартуванням свого тіла і свого розуму для того, щоби вести за собою громаду», – наголосив голова Сокальської МГО «Сокіл» Богдан Федун.

Христина ШКАВРІН,
керівник прес-служби Сокальської РО ВО «Свобода».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!