Інші види спорту

На Сокальщині завершився шаховий марафорн

9 березня в шаховому клубі м. Сокаль були зіграні заключні партії чемпіонату району з шахів в особистому заліку. Чемпіонат розпочався ще в січні 2013го і ось марафон завершився. В ньому взяли участь 14 провідних шахістів з •Сокаля, Червонограда, Соснівки та Завишня.

Ігри проходили за круговою системою з контролем часу одна година на партію кожному учаснику. Чемпіонат проходив напружено, про що свідчить той факт, що ніхто з учасників не обійшовся без втрати очок. Навіть "новоспечений" чемпіон району Ігор Кучерепа зі Сокаля втратив аж 31/2 очка.

Він набрав 91/2 очок із 13 можливих. Тим приємніша його перемога в такому суперництві. Лише на одне очко менше у Віталія Курила зі Сокаля. Щоправда, він, через сімейні обставини, не дограв усіх партій (аж три). Це, безперечно, не дало йому змоги стати чемпіоном. По 7 очок набрали Богдан Тракало (Сокаль) і Віталій Крилов (Соснівка). За додатковими показниками Богдан Тракало посів третє місце.

Після закінчення чемпіонату відбувся ще один, на цей раз бліцтурнір, присвячений 200річчю Т. Г. Шевченка. В ньому блискуче виступив Петро Варениця зі Жвирки. Його результат  71/2 очок і перше місце. Друге місце у нового чемпіона району Ігоря Кучерепи, який набрав 61/2 очок. У Павла Марінковського (Сокаль) третя сходинка в турнірній таблиці  6 очок. Відділ з питань молоді та спорту нагородив призерів чемпіонату, а також бліцтурніру пам'ятними медалями і грамотами.

Ярослав ТИМОШЕНКО,
секретар шахової федерації.      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *