Інші види спорту

На Сокальщині проходить турнір з волейболу

16 листопада,  четвер, у Сокальській дитячій юнацькій спортивній школі розпочався турнір з волейболу пам’яті тренерів Григорія Верхолюка і Юрія Михайлевича. Даний турнір організований міським Центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, директором якого є Ярослав Тарасюк.

Учасників вітали директор ДЮСШ “Соколяни” Роман Плетінка, заступник голови районної ради Василь Бойко, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, методист методичного кабінету відділу освіти Євген Матвіїв.

Як зазначив Роман Плетінка, директор ДЮСШ “Соколяни”, що: “Участь у турнірі беруть волейбольні команди з Жидачева, Ковеля, Львова, Ужгорода, Сокаля та смт. Вигода (Івано-Франківська область)”. Він також побажав спортсменам азарту, адреналіну, безкомпромісної боротьби і перемоги найсильнішого.

Заступник голови Сокальської районної ради, Василь Бойко у вітальному слові сказав: “Пам’ятайте – головне не перемога, а участь в спортивному заході! . Бажаю всім успіхів та високих результатів! ”
На Сокальщині проходить турнір з волейболу
Важливо, що символічний турнір з волейболу (серед юнаків 2004 р.н. і молодших) присвятили пам’яті тренерів та на відзначення Дня Гідності та Свободи (21 листопада).

Нагородження призерів турнірe з волейболу пам’яті тренерів Григорія Верхолюка і Юрія Михайлевича відбудеться у неділю, 19 листопада.

На Сокальщині проходить турнір з волейболу

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.