Інші види спорту

На спортивних змаганнях з орієнтування на Волині львів’яни здобули бронзові медалі

26-27 вересня у ботанічному заказнику Воротнів, що на Волині, понад три сотні спортсменів з 16 областей України змагалися у “Матчевій зустрічі клубів-2020” зі спортивного орієнтування. Напружена боротьба велася до фінішу останнього учасника і за її підсумками львівська команда “LeO-Team” здобула бронзові медалі.

В перший змагальний день на учасників чекала шестиетапна естафета, що для нашої країни є досить новим форматом. І першими фінішував Олег Рожко, принісши перемогу команді “LeO-Team”. За перемогу команда зі Львова одразу ж отримала у приз екскурсію Луцьком на раритетній “Волинянці”.

“У клубі “LeO-team” – найкращі спортсмени, що й підтвердила шестиетапна естафета, яка відбулась у рамках “Матчевої зустрічі серед клубів-2020″, – розповів лідер команди Юрій Бадан. – На першому етапі в нас бігла Олена Федорова, на другому – Сергій Бабич, на третьому – Ігор Наугольник, на четвертому – Олег Багрій, п’ятий етап був мій, закінчував естафету Олег Рожко. Було складно, постійно мінялися лідери, вирували пристрасті і ще ті баталії, але в підсумку ми все ж виграли”.

На жаль, втримати перевагу в другий змагальний день, коли відбулася особиста першість, львів’яни не змогли, задовольнившись бронзовими медалями і 5 тисячами гривень призових. А переможцями стала столична команда KyivRegion – грошовий приз для неї склав 15 тис. грн. Другими фінішували господарі з Луцької федерації спортивного орієнтування, заробивши 10 тис. грн. призових.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.