Головна / Інші види спорту / Новий чемпіон Сокальщини на першості району з шахів

Новий чемпіон Сокальщини на першості району з шахів

На стадіоні "Сокіл" в новому шаховому клубі зіграні заключні партії особистої першості району з шахів. Ігри проходили за круговою системою з регламентом година на всю партію кожному учаснику. Змагання тривали більше двох місяців. Склад учасників був дуже сильний: два кандидати в майстри, дванадцять першорозрядників і лише двоє з другим розрядом. Більшість представників були з Сокаля. Решта  з Жидачева, Червонограда, Жвирки, Завишня. Коефіцієнт турніру  одиниця з нормою кандидатського балу.

Великого успіху в цьогорічній першості досяг Андрій Салига зі Сокаля. Набравши 13 1/2 очок з 15 можливих, він вперше став чемпіоном району з шахів в особистому заліку, також виконав норму (11 1/2 очок) кандидатського балу. Тож вітаємо нового чемпіона!

Потрібно відзначити і стабільну гру Павла Марінковського. Він набрав 11 1/2 очок і, як і торік, став срібним призером першості, виконавши при цьому і норму кандидатського балу. По 11 очок набрали Зеновій Шавлак зі Жвирки і Богдан Тракало з Сокаля. За додатковими показниками третє місце дісталось Зеновію Шавлаку. Добре зіграв у цьогорічній першості Василь Тимошик, який набрав 8 1/2 очок, що дало право присвоїти йому перший спортивний розряд з шахів (норма  7 1/2 очок). Вітаємо!

На жаль, нижче своїх можливостей зіграли минулорічний чемпіон Ярослав Тимошенко, кандидат в майстри Богдан Джус та Максим Пастівничий, а також Ігор Кіндрецький з Червонограда. Але не завжди в середу "Петра". Це спорт.

Відділ у справах молоді і спорту РДА нагородив призерів грамотами і пам’ятними медалями. На закінчення відбувся бліцтурнір з шахів. В ньому взяли участь десять шахістів. Ігри проходили за круговою системою з контролем часу 10 хвилин на всю партію кожному учаснику. Після напружених поєдинків по 7 очок набрали Андрій Салига та Павло Марінковський. За коефіцієнтом Бергера перше місце присудили Павлу Марінковському, третє місце посів Зеновій Шавлак ( 6 1/2 очок). Як бачимо, призери ті ж, що і в чемпіонаті району. Молодці!

Шахісти вдячні начальнику відділу у справах молоді і спорту Ярославу Тарасюку, головному судді Валерію Хохлову за добру організацію і проведення чемпіонату, а також директору стадіону Андрію Мандрику за посильний вклад в проведення ремонту приміщення для шахового клубу у м. Сокаль.

Ярослав ТИМОШЕНКО,
секретар шахової федерації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!