Головна / Інші види спорту / Про підсумки волейбольного чемпіонату Сокальщини сезону 2011-2012 рр.

Про підсумки волейбольного чемпіонату Сокальщини сезону 2011-2012 рр.

Завершився третій чемпіонат Сокальського району з волейболу, який проводить районна федерація та відділ у справах молоді та спорту РДА.
Вперше в цьому сезоні команди учасників згідно з результатами минулорічного чемпіонату розділили на ліги. У вищій лізі змагались п’ять команд, в першій лізі – шість. Змагання проходили по коловій системі в два кола. Загалом зіграно п’ятдесят ігор. Для проведення змагань були задіяні спортивні зали шкіл сіл Карова, Перетік, Забужжя, Хороброва, ЗШ №№3 і 4 м. Сокаль, ДЮСШ «Соколяни», в яких чотири місяці проходили цікаві ігри.

Чемпіонат вдався, інтрига була до останніх ігор, як і у вищій лізі, так і в першій. І тільки останні ігри визначили чемпіонів та призерів. Тішить, що за іграми спостерігали багато вболівальників, які палко підтримували свої команди.

У вищій лізі чемпіоном вперше стала об’єднана команда освітян та фінансистів «Курс», яка випередила команду «Датського текстилю», яку очолював Ігор Тріска, за різницею партій. Бронзу виборола амбітна команда села Боб’ятин.

У першій лізі доля чемпіона вирішувалася в останній грі між Хоробровом та Свитазевом. В напруженій боротьбі (2:1) перемогли хоробрівці, свитазівці – другі. Бронза дісталась команді Забузької школи, яку підготував вчитель фізичного виховання Сергій Васько.

Проведення чемпіонату показало, що гра у волейбол є популярною в нашому районі і має глибоке історичне коріння. І там, де приділяють увагу, щоб залучити молодь до здорового способу життя, забезпечити спортивні зали, майданчики, результат не забариться. Це ми бачимо на прикладі с. Хоробрів, де сільський голова Володимир Сава та депутат районної ради Василь Береза особисто приділяють велику увагу цьому питанню.

А взагалі, провести втретє чемпіонат Сокальщини було б неможливо без підтримки направду щирих любителів волейболу нашого району, які на своїх теренах організували команди і забезпечили участь, це – Андрій Костюк, Іван Кушнір, Володимир Леуш, Вадим Нарзикулов, Світлана Ксьонжик, Роман Монастирський, Йорган Седерхолм, Ігор Тріска, Євген Матвіїв, Володимир Сичик, Володимир Шеремета, Михайло Ваврів.

Роман ПЛЕТІНКА, секретар федерації волейболу Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 11 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!