П’ятеро боксерів з Львівщини здобули призові місця на міжнародному турнірі з боксу в Угорщині

В угорському Дебрецені вчора завершились чоловічі фінали на 68-му Міжнародному турнірі з боксу серед еліти класу “А” Istvan Bocskai Memorial-2024.

Троє львів’ян, які дійшли до цієї стадії, зазнали сьогодні поразок і в підсумку здобули срібні медалі. Про це повідомили у Відділення НОК України у Львівській області

І якщо Андрій Тишковець (до 48 кг) поступився казахстанцеві Асхату Жусупову, то Дмитро Куля (до 75 кг) та Олександр Гриців (понад 92 кг) програли співвітчизникам – чернігівцю Павлу Іллюші і боксеру з Київщини Дмитру Ловчинському, відповідно. Ще одне “срібло” напередодні виборола Анастасія Саранюк (до 70 кг) – у фіналі зазнала поразки від угорської боксерки.

А львівська надія на здобуття олімпійської ліцензії Даниїл Заморило (до 63,5 кг) став бронзовим призером, у півфіналі поступившись володарю ліцензії, призеру чемпіонату Європи та Європейських ігор, Річарду Ковачу з Угорщини. До речі, Даниїл сьогодні відзначає 22-річчя, з чим ми його щиро вітаємо!

Успішного виступу на першому світову кваліфікаційному турнірі в Італії (29 лютого – 12 березня), де будуть розігруватись у його категорії 4 путівки на Олімпіаду-2024! А отже необхідно вийти у півфінал турніру.