П’ятеро львівських боксерів гарантували собі медалі Чемпіонату України-2021 з боксу

В Одесі триває чемпіонат України з боксу серед чоловіків - відбірковий турнір на чемпіонат світу, який пройде з 26 жовтня до 6 листопада у Сербії.

Наразі дуже добре виступають боксери Львівщини. Половина з них – п’ятеро із десяти – гарантувала собі здобуття медалі чемпіонату України.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівськії області.

Перший бій на турнірі 9 вересня – і одразу півфінальний – провів найлегший боксер нашої команди Андрій Тишковець (до 48 кг). Одноголосним рішенням суддів Андрій переміг представника Київщини Андрія Лопушенка і пробився до фіналу, де 11 вересня позмагається за “золото” з киянином Андрієм Єфимовичем.

Ще четверо львів’ян вийшли у півфінали

Богдан Градов (до 86 кг) вчора здобув технічну перемогу над одеситом Маратом Григоряном, а перед тим переміг закарпатця Віктора Гончарука (перемога за явної переваги в 2 раунді). А сьогодні путівки у півфінали здобули Назар Куротчин (до 51 кг), який одноголосно переміг Євгена Овсяннікова з Черкащини, Дмитро Куля (до 71 кг), який переміг розділеним рішенням суддів Микиту Алістратова з Чернівецької області, та Олександр Гриців (понад 92 кг), який виграв за одностайним суддівським рішенням в дніпрянина Андрія Халецького. Півфінальні поєдинки відбудуться завтра, 10 вересня.

Додамо, що сьогоднішні чвертьфінали завершилися невдало для двох львів’ян – Станіслава Андрущенка (джо 60 кг) і Юрія Возного (до 67 кг). Відтак, вони завершили змагання на 5-му місці.