Головна / Інші види спорту / Тато, мама, я – спортивна сім`я – змагання чи травмування дитячих душ?

Тато, мама, я – спортивна сім`я – змагання чи травмування дитячих душ?

34 березня відбулися районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім`я» серед спортивних сімей Сокальщини. Впродовж місяця ми ходили на тренування і активно готувалися до змагань. І батьки, і діти готувались наполегливо, аби здобути перемогу. Але справедливості нема і не буде навіть на дитячих змаганнях. «Брехня і несправедливість!» – девіз цьогорічних змагань.

Шановні судді, як пояснити дитині, яка пробігла всі естафети першого відбіркового дня безпомилково, а інша «валила» кожну естафету, а в результаті за кількістю балів посіла друге місце, а наша – четверте? Чому до змагань правила були одні, а під час них – інші. Чомусь судді не помічають недоліки, не вміють рахувати бали. Невже і тут працює принцип: хто заплатить, той переможе.

Ми, батьки, не могли дати відповіді своїй дитині на її безконечні «чому?». То для чого такі змагання? Навіщо травмувати дитячу душу? Невже, шановні судді та організатори змагань, ви у душах своїх дітей засіваєте зерна брехливості, нахабства та неповаги.

Але Бог добрий і в плавальному басейні наша сім`я виступила успішно. Хоча, на нашу думку, і тут судді хотіли схитрувати. Тому ми перевіряли час запливу кожної команди. Після першої естафети час не зійшовся на 1 хв.15 сек., але після нашого зауваження, під час всіх інших естафет час зарахували правильно.

І в результаті наша сім`я посіла друге місце у цих «чесних» змаганнях. Під час нагородження всі сім`ї одержали грамоти, де були закоректовані прізвища. Очевидно, це свідчить про те, що місця розподілили ще до змагань.

Було оголошено, що сім`ї які зайняли перше та друге місця, стануть учасниками обласних змагань. Але не так сталося, як гадалося. За те, що ми боролись за справедливість, обстоювали свою дитину, організатори змагань дуже «полюбили» нас і вирішили змінити правила. І на обласних змаганнях Сокальщину представляли сім`ї, які посіли перше і третє місця. Видно, що організаторам не властиві такі поняття, як справедливість, чесність, відвертість. Їм на обласних змаганнях не потрібна сім`я, котра вміє відстояти правду.

Цей з дозволу сказати «цирк» бачило чимало вболівальників і були здивовані, але вголос ніхто не хотів говорити. Одні судді схилили голови, інші – показували нам папери, які все витримають.

Нам, батькам, важко пояснити дитині, чому ми не ходимо готуватися до обласного змагання. Щодня чуємо доччине «чому?», і щодня вигадуємо нову казку. Ми намагаємось виховувати свою дитину доброю, чесною, як і більшість батьків, і не знаємо як їй пояснити, що ці дитячі змагання відбуваються за «дорослими» правилами.

Тому просимо організаторів змагань в особі начальника відділу у справах молоді і спорту РДА Ярослава Тарасюка дати відповідь нашій дитині, звідки така несправедливість?

Анатолій та Лідія БЛИСТІВИ, м. Сокаль.

* * *

Редакція попросила прокоментувати цього листа начальника відділу у справах молоді і спорту Сокальської РДА Ярослава Тарасюка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!