Павло Коростильов посів п’яте місце на Олімпійських Іграх у швидкісній стрільбі з пістолета

У фінальній частині змагань зі стрільби з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів шість найсильніших спортсменів відстріляли чотири серії по п‘ять пострілів.

На цьому етапі стрілець, який набрав найменше очок, покинув змагання, а далі в кожному наступному раунді один спортсмен вибував.

Після чотирьох раундів Павло Коростильов був на другому місці, маючи 14 очок, але в п’ятому раунді влучив два постріли з п’яти та вибув зі змагань, посівши п’яте місце.

Переможцем в цій дисципліні став китаєць Лі Юхон.

«Вітаємо Павла та його тренерів з високим результатом. Нагадаю, що Павло Коростильов є представником Львівської обласної “Школи вищої спортивної майстерності” й тренується під керівництвом свого батька Сергія Коростильова та Олександра Камінського. Також він є службовцем навчально-спортивної бази міністерства оборони України», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Додамо, що спортсмен є одним з героїв фільму «На межі». Це перший український 9-серійний документальний фільм, який розказує 16 особистих та професійних історій атлетів Львівщини, що представляли Україну на Олімпійських та Паралімпійських Іграх у Токіо. Павло Коростильов тоді посів четверте місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.