Інші види спорту

Понад 130 велосипедистів з 13 областей України позмагалися на шосейних перегонах на Львівщині

12-14 квітня відбувся чемпіонат України в індивідуальній гонці вгору та командний чемпіонат в Олімпійських видах програми з велосипедного спорту на шосе.

Спортсмени курсували дорогами Трускавця, Борислава та Східниці. Це перші в сезоні шосейні велоперегони національного рівня на Львівщині.

«Понад 130 найкращих юніорів, юніорок, юнаків та дівчат з 13 областей України змагалися на дистанціях довжиною від 10 до 115 км зі стрімкими спусками та затяжними підйомами, в індивідуальних та групових гонках», – розповів начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Переможці та призери змагань зі Львівщини:

  • Андрій Мечніков – 1 місце в індивідуальній гонці серед юнаків на 15 км, 2 місце у гонці вгору на 10 км серед юнаків;
  • Тарас Іваник – 1 місце в індивідуальній гонці серед юніорів на 15 км, 2 місце, гонка вгору на 10 км серед юніорів;
  • Анастасія Сатурова – 1 місце в індивідуальній гонці серед дівчат на 15 км; 3 місце у гонці вгору на 10 км серед дівчат;
  • Денис Данилюк – 1 місце, гонка вгору на 10 км серед юнаків;
  • Олег Смолинець – 2 місце в індивідуальній гонці серед юнаків на 15 км;
  • Єлизавета Дзіман – 2 місце в груповій гонці серед юніорок на 63 км;
  • Тарас Іваник – 2 місце в груповій гонці серед юніорів на 110 км.

До речі, серед учасників велогонки був і Павло Баль – чемпіон світу з лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, учасник зимових Паралімпійських Ігор 2022 у Пекіні. Павло є кандидатом на участь у літніх Паралімпійських Іграх з велосипедного спорту, які відбудуться в Парижі.

До слова, Павло Баль є героєм однієї з серій відеопроєкту управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації «ПОВЕРНЕННЯ». Це цикл історій про реабілітацію спортом. Серію про Павла можна переглянути тут: https://youtu.be/_KnhMR0y6dE?si=sffx0PRNpB2lHTAA.

Саме на Львівщині проводять низку національних змагань та велоівентів, кожен з яких об’єднує близько тисячі учасників, зокрема:

веломарафон «Львівська сотка» та «Львівська сотка. Осінь» ),

Командний чемпіонат України з велоспорту на шосе Tour de Lviv region (https://youtu.be/dLMvtBlJ3NE?si=RYvrcCc4uwOntZzK),

Чемпіонат України з велоспорту на шосе (https://youtu.be/RM2s9Aeas4g?si=qIY2eUcd32x77hp8),

Kormil Cycling Race (https://youtu.be/Bt6hTaAI6xI?si=rs_XZ_I4306IDi39)

та інші велоподії.

Голос Сокальщини на GoogleNews