Головна / Інші види спорту / Представники Сокальського району – кращі на водних доріжках у Львові

Представники Сокальського району – кращі на водних доріжках у Львові

У Львівському спортивному комплексі «Динамо» проходили змагання з плавання за програмою ХХ спортивних ігор Львівщини та ІV ігор ветеранів спорту Львівщини. На старти другого виду цих комплексних змагань вийшло майже 100 спортсменів, які представляли 25 команд міст та районів області. В змаганнях ветеранів змагалося 16 команд територіальних одиниць Львівщини.

В цікавій та напруженій боротьбі найкращі результати на водних доріжках продемонстрували представники Сокальського району, які вибороли перемогу серед команд районів області як серед дорослих, так і серед ветеранів.

Сокальщину у цих змаганнях представляли Жанна Касьян – дистанція 50 м вільним стилем, Тарас Трохим – 100 м вільним стилем, Роман Трохим – 100 та 50 м вільним стилем, Тетяна Антоняк – 25 м вільним стилем, Анатолій Копейка та Віктор Ющенко – дистанція 50 м вільним стилем.

За підсумками обласних змагань ветеранів буде сформовано збірну команду Львіщини, яка незабаром вирушить до Харкова на фінальні•старти IV Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам’яті М. Баки.

Мар”яна КОПЕЙКА,
інструктор ФСК «Сокаль». 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!