Інші види спорту

Представники Львівщини завершили свої виступи на Чемпіонаті світу з санного спорту у Німеччині

В НІМЕЧЧИНІ СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З САННОГО СПОРТУ: ЯК ВИСТУПИЛИ ЛЬВІВ’ЯНИ У СПРИНТІ

Сьогодні, 29 січня, в німецькому Берхтесгаден-Кенігзе розпочався ювілейний, 50-й, чемпіонат світу з санного спорту. В перший змагальний день відбулися спринтерські змагання серед чоловіків, жінок і в чоловічих екіпажах-двійках. Це відносно новий вид, який вперше був включений у програму на чемпіонаті світу 2016 року.

Під час ранкової сесії відбулися кваліфікаційні заїзди, за підсумком яких по 15 кращих проходили у фінали. Вони відбудуться в обідній програмі.

В чоловічому спринті успішно виступив кременчанин Андрій Мандзій – найдосвідченіший український санкар, для якого цей чемпіонат світу є сьомим у кар’єрі. Він пробився до фіналу з 14-м результатом. “Це суперуспіх” – лаконічно прокоментувала сайту Відділення НОК України у Львівській області результат Мандзія тренерка з санного спорту Світлана Жидкова. Львів’янин Антон Дукач фінішував 24-м серед 40 учасників. Від прохідного, 15-го, місця його відділило 0.327 сек.

У жіночому спринті змагалося 45 учасниць, серед яких три українки. Львів’янки Олена Стецків та Олена Смага завершили змагання, відповідно, на 27-му і 30-му місцях, а кременчанка Юліанна Туницька – на 41-му.

У спринті чоловічих двійок львів’янини Ігор Стахів/Андрій Лисецький завершили змагання 21-ми, а тернопільсько-львівська пара Ігор Гой/Ростислав Левкович – 22-ми.