Представники спортивного клубу з Великих Мостів зайняли призові місця на кубку Львівської області з карате-до

Потужний виступ команди “GEPARD” на кубку Львівської області з карате-до С.К.І.Ф!

24 листопада відбувся відкритий кубок Львівської області з карате-до. Організатором змагань був президент Львівської обласної федерації карате-до С.К.І.Ф.

Махніцький Володимир. На цьому турнірі взяло участь 194 каратисти з семи клубів, трьох областей. Дніпропетровська область – клуб “Ягуар”, Вінницька область – клуб “Рюто – Кен”, м. Львів – клуб “Ураган”, м. Великі мости – клуб “Гепард”, м. Червоноград – клуб “Антей” та клуб – “Шлях воїна”, м. Радехів – клуб “Лев”.

Варто відзначити, що боротьба була конкурентною, запеклою та безпрецидентною, адже це був відбір найкращих спортсменів на Чемпіонат України, що відбудеться 14-16 березня у м. Київ. Честь Великомостівської ОТГ відстоював вже відомий місцевий клуб Karate Club GEPARD під керівництвом Матяша Олега, і зробив це потужно, достойно та ще й результативно, наша команда змогла вибороти 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових нагород, посівши друге загальнокомандне місце. Ми поступилась лише трьома золотими нагородами першій команді, проте чоловіче та жіноче командне куміте хлопці та дівчата впевнено виграли у всіх команд, які брали участь в турнірі

Отже підсумовуючи результати 12 каратистів клубу “Гепард” відібралися у збірну Львівської області, і будуть мати змогу представити нашу громаду і тепер Львівську область на Чемпіонаті України. Тож побажаємо нашим каратистам та тренеру вдало виступити на чемпіонаті України та достойно представити Львівську область.

АВТОР СТАТТІ: тренер команди “GEPARD” Олег Матяш