Інші види спорту

Президент FIDE хоче провести матч за звання чемпіонки світу з шахів у Львові

18 червня, до Львова завітав президент міжнародної шахової федерації (FIDE) Кірсан Ілюмжинов. Метою візиту була оцінка можливостей Львова у проведенні наступного чемпіонату світу з шахів, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Ми розглядали декілька дат проведення – це кінець цього року або початок наступного. Але отримали прохання чемпіонки світу Марії Музичук перенести матч на початок наступного року. Сьогодні під час презентації Львова нам представили можливі місця проведення цього матчу. Також ми обговорили форму заявки від Шахової Федерації України, керівництва країни та міста на право проведення цього чемпіонату.На сьогодні до FIDE надійшла лише офіційна заявка від шахової федерації Китаю на проведення матчу за звання чемпіонки світу в Пекіні», – зазначив Кірсан Ілюмжинов.

«Хочу подякувати президенту FIDE за те, що він знайшов час та приїхав сюди, щоб підтримати ідею проведення турніру саме у Львові.Насправді, в нас дуже багато гросмейстерів і любителів шахів, а львівська шахова школа відома у всьому світі.Тож хочеться, щоб матч відбувся саме тут, щоб люди приходили, вболівали та все більше любили цю гру»,- зазначила чемпіонка світу з шахів Марія Музичук.

«FIDE ще не отримала заявку від України, але ми продовжили термін подання заявки. Особисто я би хотів провести цей матч за звання чемпіонки світу саме у Львові, адже в Пекіні ми провели вже багато міжнародних шахових подій. Так сталось, що в Україні за останні декілька десятиліть не було жодної великої міжнародної шахової події і, тим більше, чемпіонату світу з шахів. Тож якщо він пройде тут, це буде вперше в історії країни.

Тому буду просити членів президентської ради підтримати заявку України та Львова і дослухатись до думки чемпіонки світу Марії Музичук. Вважайте, що свій голос я віддам за Україну»,- додав Кірсан Ілюмжинов.

Під час перебування у Львівській міській раді президент міжнародної шахової федерації передав у подарунок місту набір шахових фігур та дошку, на якій за звання чемпіона світу з шахів змагались індійський та норвезький гросмейстери.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.