Головна / Інші види спорту / Запрошує до співпраці “Спортивний клуб “ВелоСокаль”

Запрошує до співпраці “Спортивний клуб “ВелоСокаль”

Уже не один рік ентузіасти велоспорту Юрій Суслов, Олександр Зуєв та автор цих рядків мріяли про створення у Сокалі велогуртка, секції чи клубу. Нарешті цій мрії судилося здійснитися. І це завдяки підтримці громадської організації «Народне слово» та голови районної ради Ігоря Дацюка. Напередодні Дня незалежності 15 велоспортсменів району об’єдналися у «Спортивний клуб «ВелоСокаль». Їм виділили приміщення на стадіоні. Він діятиме у трьох напрямках: шосе, крос, туризм. Третій вестиме настоятель кафедрального храму Петра і Павла м. Сокаль, отець Ярослав Валюх, для якого велоспорт є улюбленим хобі.

Відтепер у дорослих та дітей з’явилася можливість займатися велоспортом та брати участь у велогонках не тільки України, але й за кордоном, зокрема, в республіці Польща. Ветерани велоспорту уже брали участь не в одних змаганнях, мають багато друзів. В останні роки склалися дружні зв’язки з польським клубом «Грубешов на роверках», бургомістром Томашом Зайцем.

Спортивний клуб «ВелоСокаль» лише організувався, а уже заявив про себе. Зокрема, в останніх велозмаганнях, які відбулися у Жовкві, зайняли три призових місця, завоювали дві срібні й одну бронзову медалі, а у Грубешові (Республіка Польща) посіли три призові місця. Хотілося відзначити успіх сокальчанки Олени Сусол, яка виборола третє місце серед жінок.

Клуб лише стає на ноги, тож потрібна підтримка та допомога усіх. Будемо вдячні благодійникам, які допоможуть нам зробити ремонт у підвальному приміщенні, яке виділили для велоклубу. Його уже розпочали і якщо будуть необхідні кошти, то зможемо швидко закінчити. Тоді діти та дорослі зможуть приходити сюди і займатися велосипедним спортом.

У велоклуб приймають усіх бажаючих. Записатися можна щовівторка з 15.00 до 17.30 год. на стадіоні. Для цього потрібно мати медичну довідку про стан здоров’я, а також дітям – копію свідоцтва про народження, дорослим – копію паспорта. Детальнішу інформацію можна отримати телефоном: 0635625612.

Володимир ДРОБІТ, президент СК «ВелоСокаль». 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!