Головна / Інші види спорту / З 11 по 14 червня відбувся обласний етап спортивно-туристичної, військово-патріотичної гри “Джура”

З 11 по 14 червня відбувся обласний етап спортивно-туристичної, військово-патріотичної гри “Джура”

З 11 по 14 червня, поблизу м. Сколе, на туристичній базі «Карпати» відбувся обласний етап спортивно-туристичної, військово-патріотичної гри українського козацтва «Джура» («Сокіл»).

Юнацтво змагалось в таких видах: дужання, стрільба, козацькі перегони, «Рятівник», впоряд, смуга перешкод тощо. Додатковими обов’язковими видами були: літературно-музична композиція, есе на патріотичну тематику та гра «Відун», про історію козацтва. Змаги відбувалися з дотриманням тематики і традицій українського козацтва.

Честь Сокальщини захищали учні Савчинської та Забузької шкіл: Ольга Катрич, Ярослав Хтей, Михайло Михальчук, Андрій Литвинюк, Лілія Бойчук, Михайло Сташишин та Петро Трохимчук. Успішно пройшовши усі випробовування і змаги, команда Сокальського району зайняла перше місце у командному заліку, нагороджена кубками та пам’ятними медалями. У цьому велика заслуга тренера команди Євгена Матвіїва, директора Савчинської школи, депутата районної ради.

Уже цього місяця команда Сокальщини захищатиме Львівщину на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться на Рівенщині.

Уляна ТЕРЕХ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!