Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Самбісти Львівщини на Чемпіонаті України здобули 15 нагород

У складі збірної боролися 36 спортсменів зі Львівщини. Вони здобули 6 золотих, 1 срібну та 8 бронзових медалей.

Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат старшого віку і кадетів відбувся з 13 по 19 серпня у Чернівцях. Участь у змаганнях взяли 600 провідних спортсменів з усіх областей.

За медалі у складі збірної команди області боролися 36 спортсменів зі Львівщини. Вони виступали у трьох вікових категоріях та здобули 15 нагород – 6 золотих, 1 срібну та 8 бронзових медалей:

Додамо, що команда Львівської області посіла третє загальнокомандне місце серед юніорів.

«Метою цих змагань було не лише визначити найсильніших самбістів у країні, а й сформували склад національної збірної команди з боротьби самбо для участі у Чемпіонаті світу 2024 року. До складу збірної увійшли пʼятеро спортсменів Львівщини: Ростислав Горичий, Ярослав Михалюк, Михайло Ліщинський, Роман Максимович, Данило Галецький», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.