Інші види спорту

Шістьом санкарям зі Львова вдалося кваліфікуватися на етап Кубка світу в німецькому Обергофі

11 грудня в німецькому Обергофі пройшов третій етап Кубка націй з санного спорту. Вперше в сезоні 2020-2021 усім шістьом санкарям зі Львова вдалося кваліфікуватися на етап Кубка світу.

Про це повідомила прес-служба Відділення НОК України у Львівській області.

На попередніх двох етапах (в австрійському Інсбруку та німецькому Альтенберзі) досвідчена Олена Стецків через різні причини не змогла відібратись на головний старт у Кубку світу. Цього разу вона пробилася – з 15-го місця. Інша львів’янка Олена Смага відібралася з 8-го місця.

В одномісних санках серед чоловіків спортсмен з Тернопілля Андрій Мандзій зайняв 9-те місце, а львів’янин Андрій Дукач – 13-те. Вони теж успішно кваліфікувалися на Кубок світу. Як і двомісний чоловічий екіпаж Ігор Гой (Тернопільська область)/Ростислав Левкович (Львівська область) – з 7-го місця. Також на Кубку світу виступить екіпаж зі Львова Ігор Стахів/Андрій Лисецький – вони пройшли для виступу в групі найсильніших за рейтингом.

Додамо, що старшим тренером нашої збірної є львів’янин Тарас Гарцула, допомагають йому також львів’яни Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький.

Голос Сокальщини на GoogleNews