Інші види спорту

Сокальчани – чемпіони Львівщини з волейболу

З жовтня 2013 р. по травень 2014 р. проходив чемпіонат Львівщини з волейболу. Дванадцять команд були розбиті на дві групи і в два кола з роз’їздами змагалися за вихід у фінал чемпіонату області. Згідно з положенням перша четвірка кожної групи змагалася по системі ПЛЕЙОФ.

У фіналі наша команда зустрічалася з командами м. Комарно, «Барком» м. Львів, а в грі за перше місце – з командою «Єдність» м. Броди. Фінальна гра проходила 4 травня у м. Львів, бо до Сокаля через погані дороги ніхто не хоче їхати. Бродівська команда була підсилена гравцями з Борислава. Гра проходила досить напружено, рахунок говорить сам за себе, п’яту партію наша команда виграла з рахунком 15:12 і стала чемпіоном області. Наша команда отримала в цілому тринадцять перемог і жодної поразки. Її нагородили дипломом відділу молоді та спорту ЛОДА, кубком, а гравців команди – медалями чемпіонів Львівщини. Друге місце присуджено команді «Єдність» (Броди), третє – «Барком» (Львів) і четверте – команді із м. Жидачів.

З вісімнадцяти заявлених гравців основне навантаження на себе брали: ветеран команди, її капітан Андрій Ганіткевич, ветеран, кращий пасуючий чемпіонату Андрій Ваврук, гравці Сергій Пащенко, Артем Капелусь, Сергій Луцик, Ярослав Гриців, Юрій Глушко, Михайло Середа, Олег Федченко, Богдан Прихідько, спарингпартнери Богдан Салій, Стас Зелінський, Тарас Хмара та інші. Названі гравці – патріоти Сокальщини, які без фінансування тренуються, беруть участь у змаганнях, перемагають і заздрять командам, які забезпечені хоча б харчуванням.

Вдячний начальнику відділу освіти РДА Р. Монастирському, який постійно виділяв транспорт для поїздок на змагання.

У 2013 році наша команда «Сокіл» брала участь в чемпіонаті України і досить успішно. З вісімнадцяти учасників, заявлених на участь у чемпіонаті області, було 6 студентів вищих навчальних закладів, 12 – з вищою освітою, А. Ганіткевич, А. Ваврук та С. Пащенко за час виступів за команду зуміли одержати по дві вищі освіти.

Сокальська команда «Сокіл» існує вже двадцять два роки, за останні чотири не відчуває підтримки з боку керівництва РДА. Вона може зникнути, якщо і в 2014му її не будуть фінансувати.

Роман НОВАЦЬКИЙ, тренер волейбольної команди «Сокіл».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.