Інші види спорту

Сокальчани взяли участь у сходженні на Макіївку

Сходження на Макіївку відбулося 16 серпня (висота – 958 м; Сколівський рн) під час проведення спортивно-масових заходів за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини та VІІ обласних ігор ветеранів спорту. Цьогорічне традиційне сходження присвячено відзначенню 100ої річниці початку Першої світової війни 19141918 років та вшануванню пам'яті загиблих.

Сходження відбулося з двох напрямків: від с. Пшонець та від с. Тухля Сколівського району.

Незважаючи на несприятливу дощову погоду, на Маківку піднявся 331 учасник, які представляли команди 15 районів області та 5 міст обласного значення. Вперше участь у такому сходженні взяли й представники Львівського обласного центру «Інваспорт».

На вершині Маківки, біля Пантеону загиблих Українських січових стрільців у І Світовій війні, відбулася урочиста церемонія з підняттям Державного Прапора України та загальний молебень.

Під час урочистостей традиційно було розгорнуто велике полотнище Прапора України розміром 6 х 4 м.

Перед учасниками сходження виступили й особливі гості – учасники Майдану, які приїхали з Запоріжжя та Донецька й які також долучилися до сходження та вшанували пам'ять загиблих у військових конфліктах.

На згадку про сходження усі його учасники отримали пам'ятні значки від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.