Головна / Інші види спорту / Сокальчани вже третій рік поспіль здобувають перше місце на змагання в Сколе

Сокальчани вже третій рік поспіль здобувають перше місце на змагання в Сколе

Багато років минуло від закінчення козацької доби, але не багато днів пройшло від закінчення обласного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура), який проходив з 10 до 13 червня на базі "Карпати".

Молодий юнак (Джура), щоб стати козаком, повинен був пройти нелегкий шлях випробувань і загартування тіла й духу. Такими були і ми. Недосвідченими, але з надією на перемогу. Ми -це славна козацька команда: учні Савчинської ЗШ І-ІІІ ст. Михайло Сташишин (Ройовий), Михайло Михальчук (Кашовар), Андрій Литвинюк, Віталій Поріцький, Богдан Демидонт, Сокальської гімназії ім. Олега Романіва – Назарій Матвіїв та Сокаль-ського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей" – Віта Ільницька та Наталя Ільницька.

На змагання до славної Сколівщини нас скликали сурми трембіт, наче звуки литавр у козацькі часи. Випробування складались зі смуги перешкод, стрільби, козацьких перегонів, а також дужання (перетягування каната), бо й таке вміння в бою пригодиться.

Завдяки старанним тренуванням, ми ще до закінчення змагань показали чудовий результат.

Наша команда була найкращою на впоряді, а також перемогла у стрільбі. В загальному заліку команда Сокальського району зайняла перше місце. Уже третій рік поспіль.

Своєю перемогою завдячуємо керівникам команди Євгену Матвіїву, Дмитрові Лавріну та Ользі Горній. Рій висловлює щиру подяку осавулу Андрієві Синиці, бунчужному Назарові   Франчуку, а також відділу освіти Сокальської РДА за фінансову та транспортну підтримку. І з нетерпінням чекаємо нових подорожей та перемог!

Назарій МАТВІЇВ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!