Інші види спорту

Сокальщина долучилась до пробігу під прапором довкола Львівщини

14-15 березня Сокальщина урочисто зустрічала Ярослава Козака, учасника пробігу під прапором довкола Львівщини, присвяченого 30-ій річниці підняття українського національного стягу над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року. Зокрема у суботу, 14 березня маршрут бігуна проходив містами Угнів та Белз. В неділю, 15 березня, спортовця зустріли в Сокалі, біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Привітати спортсмена на Сокальській землі прийшли заступник голови Сокальської Сокальщина долучилась до пробігу під прапором довкола Львівщинирайонної ради Василь Бойко, завідуюча сектором молоді та спорту відділу культури, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації  Мар’яна Копейка, депутат районної ради, головний редактор часопису «Голос з-над Бугу» Василь Сорочук, кореспондент ТРК «Сокаль» Катерина Шукатка, а також небайдужа молодь Сокальщини. Василь Бойко вручив подяку від імені Сокальської районної ради та райдержадміністрації Ярославу Козаку за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, ініціативність і небайдужість.

Вже в понеділок, 16 березня, Ярослав Козак, з національним прапором в руках, стартував з центральної площі Сокаля до міста Радехів. Далі його маршрут пройде через  Золочівський, Перемишлянський, Жидачівський, Стрийський, Сколівський, Турківський, Старосамбірський, Самбірський, Мостиський, Яворівський райони.

На теренах Сокальщини до Ярослава Козака приєднались і місцеві бігуни, які спільно з марафонцем взяли участь в спортивному заході в межах Сокальського району. Це Ярослав Кавузо (учасник пробігу довкола України 1994 року) та Михайло Куц.

 Сокальщина долучилась до пробігу під прапором довкола ЛьвівщиниНагадаємо, що пробіг під прапором довкола Львівщини розпочався 12 березня і триватиме 23 дні. За цей період, Ярослав Козак планує подолати 747 кілометрів і фінішувати 3 квітня у Львові. Спортивний захід проводиться з метою інформування про подію підняття українського стягу над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року, популяризації історії походження і використання українського синьо-жовтого прапора, пропаганди здорового способу життя, збору коштів на лікування бійців АТО. Під час пробігу будуть також організовані зустрічі із громадськістю, відвідування визначних історичних місць.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.