Інші види спорту

Сокальські педагоги – в п’ятірці найкращих серед педагогів з пішохідного туризму

02 – 05 листопада 2017 року на території дитячої туристичної бази «Карпати», що у селі Кам’янка (ур. Дубина) на Сколівщині, відбулися обласні змагання педагогічних працівників навчальних закладів Львівської області з пішохідного туризму, присвячені Дню Свободи та Гідності, з метою визначення найсильніших туристсько-спортивних команд та підвищення рівня туристсько-спортивної майстерності учасників.

Загальне керівництво заходом здійснював департамент освіти і науки Львівської ОДА. Безпосередня робота з організації та проведення змагань покладалася на комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» та Головну суддівську колегію.

У програмі заходу такі види змагань:

– дистанція «Крос-похід» (командні змагання) ІІ класу;
– дистанція «Смуга перешкод» (командні змагання) ІІІ класу;
– дистанція «Смуга перешкод» (змагання двійок-зв’язок) ІІ класу;
– конкурсна програма («В’язання вузлів», «Медицина»).

Команду від Сокальського району представляли вчителі Сокальської ЗШ І-ІІІст.№2: Тарас Бубела, Віктор Кравцов, Оксана Руда та Володимир Мигасюк, які в залікових видах увійшли в п’ятірку кращих команд Львівщини. Також в змаганнях приймав участь, як суддя-хронометрист , тренер ДЮСШ «Соколяни» Ярослав Сидор.

Представник команди Євген Матвіїв.

Освіта Сокальщини

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.