Сокальські волейболісти – бронзові призери Шкільних ліг, волейболістки вийшли у фінал

Такі підсумки третього змагального дня фінального етапу наймасштабнішого спортивного проєкту серед учнів «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА

На шляху до медалей волейболісти зі Сокальської ЗШ №2 перемогли команди з Кіровоградщини, Миколаївщини та Київщини, а в півфіналі поступилися одноліткам з Бершадського ліцею, що на Вінничині з рахунком 0:2. Відтак, у наших юнаків бронзові нагороди.

Команда волейболісток Стрийського ліцею ім. Андрія Корчака увірвались до фіналу змагань, перемігши у півфіналі дівчат з Чернівецького ліцею №4. За золото стриянки боротимуться з командою Голосківського ліцею, що на Хмельниччині.

Команда спортивного орієнтування – Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 за підсумками першого і другого змагального днів посіли 13 командне місце.

Також завтра визначать чемпіонок та призерок з черліденгу. Львівщину представлятиме команда Ліцею імені Івана Пулюя.