Інші види спорту

Сокальські гімназисти вкотре відзначилися в “Артеку”

Львівщину у фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що проводився за ініціативи Національного олімпій­ського комітету у МДЦ «Артек», представляла команда учнів Сокальської гімназії імені Олега Романіва (вчи­тель фізкультури Ольга Лаговська). Вони були пере­можцями обласного етапу. Гімназисти перемогли своїх ровесників з інших областей нашої держави в одному з найцікавіших конкурсних завдань – спортивній еста­феті. Крім того, вони змагалися в олімпійській вікторині, з артболу, конкурсів малюнків, стінгазет та презентації команд.

До речі, потрібно відзначити, що гімназисти уже декілька років підряд беруть учать у різноманітних змаганнях в «Артеку». І в цьому чимала заслуга вчи­теля Ольги Лаговської. Нині учасники фіналу «Олім­пійське лелеченя» активно проводять літні канікули.

Микола КУЗЬМИЧ.

На знімку: команда гімназії з боксером Олександром УСИКОМ – чемпіоном світу 2011 року, чемпіоном Європи у напівважкій вазі, чемпіоном Укра­їни, олімпій­ським чемпіоном 2012 р.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews