Інші види спорту

Відбувся чемпіонат Львівської залізниці з велокросу

З 31 жовтня по 1 листопада проходив чемпіонат Львівської залізниці з велокросу в місті Львів. У змаганнях брали участь спортсмени Сокальського спортивного клубу "ВЕЛОСОКАЛЬ" Юрій Сусол, Олесь Сусол, Олександр Зуєв, Олег Кіх, Віктор Тарасюк, Павло Лавринів.

Найкращий результат показав вихованець нашого спортивного клубу Олесь Сусол, який виборов перше місце в індивідуальній гонці та друге  в груповій. За сумою двох гонок він став найкращим у своїй групі та посів перше місце. Йому лише 14 років, Олесь показував гарні результати і на минулорічній велогонці чемпіонату України в Білій Церкві. Майстри велосипедного спорту запропонували йому навчатися в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного, що в Києві, де він зараз навчається, представляючи на різних гонках клуб "ВЕЛОСОКАЛЬ" і наше місто. Олесь Сусол є претендентом у збірну України. Тож сокальчанам є ким гордитися.

Ми впевнені, що на Сокальщині є чимало здібних дітей, яким треба допомагати розвивати свої здібності та знаходити правильне місце у житті.

Спортивний клуб "ВЕЛОСОКАЛЬ" тільки розпочав свою діяльність, тож ще не має належних умов для занять на стадіоні "Сокіл". Там зараз триває ремонт велобази клубу. У цьому нам допомагають добрі люди, керівники фірм і підприємств, яким не байдуже здоров'я і майбутнє наших дітей. Це  керівники фірми "Вікна PERFEKT" Віталій Мудрик і Ярослав Палига, які купили гіпсокартон і металеві двері. Керівник фірми "Інтернетмережа Bestlink" Василь Журавінський надав гіпсокартон, профілі та розділ на Інтернетсторінці "Сокаль і Сокальщина" спортклубу "ВЕЛОСОКАЛЬ",  де буде висвітлюватись наша робота. Також долучилась керуюча продажем страхової групи "ТАС" Галина Ходак  офірувала клей до плитки, директор ТзОВ "Аніс" Зоряна Чепіль  і начальник відділу молоді і спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик купили цемент, приватний підприємець Олександр Барвінко  пісок. Свій вагомий внесок будівельними матеріалами зробив і директор львівської дорожньо-ремонтної фірма "КІНВЕСТ" Павло Коцюруба, який є прихильником цього виду спорту і бере участь в різних спортивних заходах.

Ми щиро дякуємо усім, хто підтримує розвиток здорового способу життя на Сокальщині, будемо раді всім небайдужим людям, які приєднаються до спільної роботи в ім'я доброї справи для дітей, здоров'я нації та відродження велоспорту і велотуризму на Сокальщині. 

Володимир ДРОБІТ, президент клубу "ВЕЛОСОКАЛЬ". 

Фото Сергія Пріми.

На знімку: Олесь СУСОЛ  вихованець спортивного клубу "ВЕЛОСОКАЛЬ", переможець чемпіонату з велокросу в індивідуальній гонці.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.