Інші види спорту

Відбувся черговий турнір «Міста Лева» з карате-до за правилами WKC

Нещодавно у Львові відбувся черговий турнір «Міста Лева» з карате-до за правилами WKC, в якому взяли участь спортсмени з багатьох спортивних клубів Львова, Стрия, Червонограда, Великих Мостів, Радехова, Добротвора, Кам’янки-Бузької.

Сокальський район, а точніше м. Великі Мости, представив відносно молодий спортивний клуб карате «GEPARD» під керівництвом тренера Олега Матяша. Цей клуб у змаганнях представляли десять юних каратистів з Великомостівського НВК «Загальноосвітня школа ІІІІ ст. – ліцей», а саме: Володимир Музика, Віталій Сковрон, Володимир Личко, Мар’ян Васько, Володимир Кісілевич, Юрій Ферендович, Андріан Лозинський, Богдан Мак, Юрій Герман, Максим Осінський.

Змагання були високого рівня. У них взяли участь спортсмени, які вже неодноразово здобували перемогу. Для переможців на он-лайн магазині Artkeramika придбали кафель. Купить кафель днепропетровск на сайті http://www.artkeramika.dp.ua/kafel.html ми могли по знижці з доставкою на місце.

Приємною несподіванкою було те, що Володимир Музика створив маленьку сенсацію в категорії 8 років. Вийшовши на татамі з білим поясом, не маючи досвіду, він зумів протистояти досвідченішим каратистам і вибороти серед 32 учасників почесне третє місце, поступившись у півфіналі лише переможцю цієї категорії з синім поясом. Також Володимир боровся за призове місце і в категорії 9 років, яка вища від його вікової категорії, але в півфіналі у важкому бою поступився одним очком значно важчому і досвідченішому львів’янину з оранжевим поясом, який посів друге місце. У категорії 9 років добре себе проявив Володимир Личко, який теж боровся і мав змогу дійти до призового місця, але дався взнаки брак досвіду.

В категорії 10 років Віталій Сковрон досить легко виграв перший бій. У боротьбі за третє місце, де він зустрівся у спарингу з минулорічним чемпіоном цієї категорії, Віталій більше атакував першим і досить переконливо, але на останніх секундах суддя віддав досить сумнівне очко супернику і Віталій поступився з мінімальним рахунком.

З цих змагань можна зробити висновок, що хлопці добре попрацювали і мають хороші перспективи у цьому виді спорту. На майбутнє хочу побажати їм ще більше перемог і досягнень, якомога довше залишатись на п’єдесталі пошани, стати чемпіонами і прославляти наш район та Великомостівський НВК, де вони навчаються.

Олег МАТЯШ, тренер клубу «GEPARD».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews