Головна / Інші види спорту / Відбувся відкритий інтернет-урок між Козачелагерською школою та Сокальською гімназією

Відбувся відкритий інтернет-урок між Козачелагерською школою та Сокальською гімназією

Відбувся відкритий інтернет-урок між Козачелагерською ЗОШ Херсонщини та Сокальською гімназією ім. Олега Романіва.

Тема даного уроку – «Відродження сучасних Олімпійських ігор», де діти мали можливість ознайомитись з історією створення та розвитком унікального олімпійського руху.

За словами організаторів – Херсонського та Львівського обласних відділень Національного олімпійського комітету України, все це має посприяти у вихованні молодого покоління на олімпійських ідеях гуманізму, взаєморозуміння та дружби.

Вели урок Л. Гопкало – вчитель методист фізичної культури, відмінник освіти України Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст. Цюрупинського р-ну, Херсонської області та О. Лаговська – вчитель-методист фізичної культури Сокальської гімназії ім. О. Романіва.

Під час інтернет-уроку учні мали можливість не лише розкрити головні аспекти цієї теми, а ще й поспілкуватись з відомими спортсменами та людьми Херсонщини: головою обласного відділення НОК України, срібним призером Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Сергієм Кірсановим, деканом факультету фізичного виховання і спорту, професором, головою Олімпійської академії в Херсонській області Борисом Кедровським, майстром спорту міжнародного класу з боксу Артемом Соловйовим, майстром спорту міжнародного класу з тайського боксу Ганною Молдавчук. З нашої сторони були запрошені головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка, методист відділу освіти з фізичного виховання Євген Борнак, старший тренер відділення легкої атлетики Сокальської ДЮСШ «Соколяни», відмінник освіти України, перший тренер учасниці І Юнацьких Олімпійських ігор Олена Кретів, переможниця Всеукраїнських змагань «Старти надій», чемпіонка з метання м’яча Настя Лисяк та призерка Всеукраїнських змагань «Старти надій» з бігу на 60 м, стрибках в довжину та метанні м’яча Олеся Семенюк.

Cторінку підготувала Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА. 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!