Головна / Інші види спорту / Відбувся турнір ім. Степана Лапського

Відбувся турнір ім. Степана Лапського

Уже традиційно у Белзі відбулося свято Олімпійського руху на честь вчителя та тренера Степана Лапського. У турнірі взяли учать команди Белзької, Низівської, Острівської, Мурованської, Домашівської, Дібровської, Стаївської, Ванівської, Борятинської, Себечівської та Хлівчанської шкіл. У склад команд входило по чотири учні з 7 по 9 класи.

Увесь день школа весело гомоніла та привітно зустрічала гостей. Урочиста лінійка розпочалася з винесення Олімпійського прапора, право підняти який надали кращій спортсменці нашої школи Олені Махнівчик. А запалила символічний Олімпійський вогонь призерка районних змагань з легкої атлетики, учениця 11 класу Христина Дем’янович. Учасників змагань привітали гості свята: методист РМК Євген Борнак, а також директор ДЮСШ «Соколяни» Роман Плетінка, який, зокрема, сказав: «Степана Ярославовича Лапського знав особисто. Ми познайомилися у 1982 році. Степан Ярославович в той час працював вчителем фізичної культури та тренером спортивної школи за сумісництвом. Він був дуже хорошою людиною. На уроках фізичної культури зміцнював здоров’я усіх учнів, а в спортивній школі розвивав здібності кращих спортсменів, які захищали честь Сокальського району на обласних і всеукраїнських змаганнях. Саме тому з ініціативи спортивної школи у 2009 році було започатковане це свято». Пам’ять шанованих вчителів фізичної культури С. Я. Лапського та М. С. Дзюдзі вшанували хвилиною мовчання.

Змагання відбувалися у чотири етапи: біг 60 метрів, стрибок у довжину з розбігу, метання малого м’яча та естафета чотири по сто метрів. Честь Белзької школи захищали такі юні олімпійці: Таїсія Панас, Анастасія Кобак, Артур Лис, Роман Комарницький. Це була запекла боротьба, у якій команди проявляли найкращі якості і відстоювали честь та гідність своїх шкіл. Саме завдяки моторності, прагненню до перемоги та хорошій підготовці учнів, призові місця розподілилися таким чином: перше місце – Белзька школа, друге – Острівська, третє – Дібровська. «Варто зазначити, що ваші змагання є одними з кращих в районі. Дуже приємно те, що з’їжджаються всі школи округу. Результати щоразу покращуються і організація свята теж», – підкреслив у своєму виступі методист РМК Євген Борнак.

Уже чотири роки поспіль Белзька школа здобуває перемогу у цьому турнірі, що свідчить про хорошу підготовку учнів. Переможці змагань були нагороджені кубком та цінним подарунком. За підготовку у змаганнях хочемо подякувати директору Белзької школи – Володимиру Золочівському, який доклав чимало зусиль для організації цього турніру, вчителям фізичної культури Галині Шклярській, Тетяні Зайцевій, Оксані Зайцевій та вчителям округу. Усім учасникам дякуємо за участь у турнірі та бажаємо подальших звершень і перемог.

Діана ЗАМОРИЛО, учениця 10 класу Белзької ЗШ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!