Інші види спорту

Спартакіада у Войславичах

Традиційно, в кінці навчального року в с. Войславичі пройшла спартакіада школярів Забузького освітнього округу серед шкіл I, II ступенів (с. Войславичі, Теляж, Тудорковичі, Угринів, Ульвівок). Цьогоріч вона була присвячена 600-річчю першої письмової згадки про Войславичі. Спартакіада розпочалась з урочистого відкриття. З молитвою і благословенням до дітей звернувся отець Степан Ділай. Спортивних успіхів та наснаги у змаганнях побажав директор Войславицької школи Олег Славич. Про історію села та регламент спартакіади розповів головний суддя змагань, колишній вчитель фізичної культури цієї школи Володимир Опульський.

Після офіційної частини розпочалися спортивні баталії. Змагання проходили у напруженій і безкомпромісній боротьбі. У міні-футболі першими стали копуни з Теляжа, на другому місці – угринівці, треті – тудорковицькі футболісти.

Серед волейбольних дружин першість вибороли учні з Угринова, другі – з Теляжа, треті – з Тудоркович. Серед дівчат у грі “Два вогні” кращою була команда з Ульвівка, другими – дівчата з Войславич, на третьому місці – тудорковицька команда. В загальному заліку спартакіади переможцем і призерами стали: Теляж, Тудорковичі, Войславичі. Кращі команди нагороджені грамотами відділу освіти Сокальської РДА.

Володимир КАПУСТА, секретар змагань.      

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.