Інші види спорту

Для вихованців дитячих будинків на Львівщині розпочали серію заходів

Уже традиційно упродовж листопада-грудня на Львівщині відбуватимуться фізкультурно-спортивні заходи під гаслом: «Ти зможеш, якщо зміг я».

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» разом з районними центрами та за підтримки управління фізичної культури та спорту проводить для вихованців дитячих будинків сімейного типу, інтернатних установ, сиротинців та учнів загальноосвітніх шкіл.

Загалом метою цієї програми є виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, формування звички до регулярних занять фізичною культурою у дітей.

«Такі змагання – чудова можливість привити дітям любов до спорту у ненав’язливий спосіб. Ігри, естафети, чесна боротьба за перемогу — все це викликає у малечі цілий спектр позитивних емоцій. Зазвичай наприкінці таких заходів діти питають нас, чи приїдемо ще», – розповів директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Серію таких заходів розпочали з Золочева. Тут, у приміщенні центру «Спорт для всіх», організували динамічні змагання для вихованців дитячого будинку сімейного типу, який відкрили у серпні цього року.

У ньому проживає подружжя Дмитра та Ольги Анісімових. Сім’я переїхала на Львівщину із Криму у 2014 році. У дитячому будинку сімейного типу вони виховують четверо рідних дітей та ще двох дітей-сиріт: 15-ти та 12-ти років.

“Заняття спортом відіграють вагому роль у розвитку дитини. Він дисциплінує, а також може прищепити їй правильні цінності. Це дуже важливо, тому така ініціатива є вкрай корисною. Ми радіємо, що фізкультурно-спортивними заходами охоплюють дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування”, – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Вололимир Лис.

Як повідомив Володимир Лис, найближчим часом у дитячому будинку сімейного типу у Золочеві родинний затишок віднайдуть ще 3 діток.

На згадку про заходи учасники отримали пам’ятні медалі, грамоти та спортивний інвентар.

Христина Дмитрик

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.