Інші види спорту

«Спортивні канікули 2023» відкрили тренуванням з веслування: як зареєструватися на інші заняття

Управління молоді та спорту Львівської ОВА спільно з обласними спортивними школами та спортивними федераціями запускає проєкт для дітей «Спортивні канікули 2.0».

Це продовження започаткованого торік проєкту для популяризації спорту та активного дозвілля для дітей.

Один з перших заходів проєкту, який відбувся сьогодні, 22 червня, – відкрите тренування з веслування на байдарках та каное у Наварії. Також сьогодні тут тривають відкриті змагання з цього виду спорту пам‘яті Ганни Карбівник.

Перед стартом тренування на локації відбувся брифінг, під час якого організатори та партнери розповіли про цьогорічний етап проєкту.

Як розповів начальник управління молоді і спорту ЛОВА Роман Хім’як, метою проєкту є забезпечення дітям під час канікул якісного і змістовного дозвілля. Минулорічні тренування мали успіх, адже загалом у них взяли участь майже 4 тисячі дітей.

«Веслувальний спорт буде дуже цікавим тим, хто ще ніколи не виходив на плесо води. Окрім байдарок та каное, займатися можна і на сап-дошці. Цей вид спорту є особливо цікавим для молодших вікових категорій.

Ми прагнемо створити максимально хороші умови, щоб дітям було затишно і  безпечно – особливо в тих областях, де це зробити не є складно. «Спортивні канікули» – це синергія тренерів, спортивних федерацій та соціально відповідального бізнесу.

Минулого року у проєкті взяли участь майже 4 тисячі дітей, з них значна кількість з числа ВПО. Вони ознайомилися близько з 20-ма видами спорту», – зазначив Роман Хім’як.

Чому дітям і їх батькам буде цікаво прийти на тренування з веслувального спорту розповіла Оксана Сторожук, тренерка-викладачка з веслування на байдарках та каное СДЮСШОР «Веслярик», володарка обласної премії «Молодий тренер року 2022».

«Веслувальний спорт є одним з найкращих літніх видів спорту. Дітям влітку – одне задоволення проводити час на природі, на озері, адже ми працюємо в різну погоду. Це  один з найменш травматичних видів спорту, на воді майже неможливо травмуватися. Діти не виходять на воду без нагляду і без жилетів, а школа забезпечує дітей човном, веслом, жилетом. Базові навики вчимо на березі, потім тренуємо дітей на воді.

Діти у нас різного віку, але найкращий час для початку занять – 10-11 років. Завдяки веслувальному спорту виховується витривалість, сила, швидкість, необхідна координація. Діти можуть приходити з батьками і разом весело проводити свій час», – зазначила Оксана Сторожук.

Вона також додала, що спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа «Веслярик» налічує близько 150 спортсменів а 4 вихованців школи представляють Україну на змаганнях «Європейські ігри», які зараз тривають у Кракові.

Щоб зареєструватися для участі у тренуваннях, необхідно заповнити форму: http://surl.li/iiflz

Зареєстрованим учасникам надходитимуть повідомлення про точний час тренувань. Також інформацію можна буде знайти на сайті Львівської ОВА та на фейсбук-сторінці управління молоді і спорту Львівської ОВА.

Зазначимо, що партнером проєкту «Спортивні канікули» є торгова марка «Лімо». Як зауважила керівниця відділу маркетингу «Лімо» Наталія Стек,  для компанії дуже важливо дарувати радість дітям у такий важкий період.

«Ми знаємо що дитинство, літо і морозиво – завжди поруч, бо це про безтурботність та про щасливі миті. І в такий важкий період нам дуже приємно, що ми можемо дарувати цю радість, підтримати спорт і такі гарні ініціативи, адже впродовж всієї своєї діяльності «Лімо» є соціально відповідальним бізнесом», – додала Наталія Стек.

Графік тренувань – у фотогалереї нижче.

Голос Сокальщини на GoogleNews