Інші види спорту

Спортсмен зі Львівщини – срібний призер Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

Львівську область на Чемпіонаті світу представляли Роман Авраменко, Ігор Пазюк та Наталя Мазур.

Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів відбувся 5-11 серпня в Абу-Дабі (Обʼєднані Арабські Емірати) на легендарній Mubadala Arena y Zayed Sports City.

Учасники змагалися у трьох вікових категоріях: 12-13, 14-15 та 16-17 років.

Збірну України представляли 83 спортсменів, які здобули 8 золотих, 10 срібних та 15 бронзових нагород. Львівську область на Чемпіонаті світу представляли троє спортсменів:

Роман Авраменко посів 2 місце серед спортсменів віком 12-13 років у категорії 44 кг. Роман провів пʼять поєдинків та за крок до золота поступився спортсмену з Польщі.

Ігор Пазюк виступав серед спортсменів віком 16-17 років. Боєць провів три поєдинки, але поступився спортсмену з Італії.

Наталя Мазур також змагалася серед спортсменів віком 16-17 років. У другому поєдинку дівчина, поступилася суперниці з Румунії.

«У загальнокомандному заліку збірна України стала найсильнішою у світі, і такий результат українці показують четвертий раз поспіль. Приємно, що маємо медаль і від представника Львівщини», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.