Головна / Інші види спорту / Спортсмени клубу «GEPARD» з Великих Мостів виступили вдало

Спортсмени клубу «GEPARD» з Великих Мостів виступили вдало

У Ворохті відбувся чемпіонат України з карате, де честь Сокальського району представляли та відстоювали спортсмени спортивного клубу "GEPARD", що у м. Великі Мости. А це Володимир Музика, Мар'ян Васько, Володимир Кісілевич, та найменший представник восьмирічний Максим Осінський. Ці змагання відбуваються традиційно кожного року. Тож, звичайно, в конкуренції та високому їх рівні сумніватись не довелось. У Карпати завітали команди з Одеси, Житомира, Стрия, Луцька, Львова, Кузнецовська, Миколаєва та Коломиї.

Можемо потішитись хорошим виступом усіх спортсменів клубу. Адже по при велику конкуренцію та серйозну боротьбу на татамі наші каратисти вперше зуміли стати чемпіонами та призерами України.

Володимир Музика  лідер команди, впевнено став Чемпіоном України у категорії 9 років у контакті, де провів кілька хороших боїв. Одним з найефектніших був його бій де, він зумів нокаутувати свого суперника, за що здобув дострокову перемогу. 

Потужно виступив і Мар'ян Васько, ставши теж чемпіоном України в категорії 10-11 років у контакті. Він сенсаційно виграв у фіналі від більш досвідченішого спортсмена, до речі діючого чемпіона у цій категорії, чим приємно здивував свого тренера.

Гарно поборовся і найменший каратист команди ''GEPARD'' Максим Осінський. У своїй групі він, як завжди, був найменшим, проте це не завадило йому посісти призове третє місце, довівши всім, що воля до перемоги та незламний дух бійця важливіше за розміри чи рівень суперників. 

Зовсім трішки забракло Володимиру Кісілевичу, який теж достойно боровся у своїй категорії. Дійшовши до півфіналу він програв, та мав нагоду поборотись за третє місце. Поєдинок був рівним, і Володя мав шанси, та, на жаль, наприкінці суперник вирвав перемогу, посунувши його на четверте місце.

Вітаємо юних каратистів з їхнім вдалим виступом на чемпіонаті України, бажаємо ще більше призових місць та нагород, здоров'я, наполегливості, терпіння та успіхів у даному виді спорту.

Олег МАТЯШ, тренер клубу ''GEPARD''.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!