Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Спортсмени з Червонограду здобули призові місця на Чемпіонаті України з карате WKC

23 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з карате WKC. Участь у змаганнях взяло понад 200 спортсменів із 12 регіонів України.

Львівщину, і наше місто зокрема, у складі збірної команди Львівського представництва Української конфедерації карате WKC, представляли вихованці клубу «Абсолют» Червоноградського Будинку дитячої та юнацької творчості ( тренер – Володимир Піхотський)

Переможцями й призерами змагань стали Олександр Огородник, Павло Гринчук, Олександр Красько, Іван Троць, Вероніка Дзюба та Соломія Красько. Загалом вихованці клубу «Абсолют» здобули для нашої збірної Львівської області 13 медалей – 6 золотих, 3 срібних та 4 бронзових.

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо майбутніх перемог.