Інші види спорту

Старости та голови громад Львівщини позмагались за першість на всеукраїнських змаганнях

Упродовж 18-21 листопада в місті Берегове, що на Закарпатті відбулися Всеукраїнські змагання серед голів, заступників та старост територіальних громад. Учасниками змагань стали команди з 19 областей України.

За підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА на змаганнях виступили також представники місцевого самоврядування Львівщини. Координувала участь області на змаганнях Львівська територіальна організація «Колос».

«Хоча це про змагання, про спортивний дух, але також це великою мірою про комунікацію з колегами. Неформальний обмін досвідом в перерві між волейбольними сетами чи шаховими партіями часто значно цінніший та ефективніший, ніж обговорення в класичному форматі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

У складі збірної команди виступили голова Розвадівської громади Роман С️идор та староста села Крупське громади Орест Качмар, староста села Любині Яворівської громади Руслан Горгут, староста села Київець, Розвадівської громади Марія Мельниченко, старости сіл Городоцької громади Володимир Гурин, Ольга Варениця, Роман Бондар та Андрій Островський,  старости Рудківської громади Петро Пастух та Михайло Городник,  староста села Хмільно Лопатинської громади Василь Патан та староста сіл Воютичі, Язи, Заріччя, Бісковицької громади Назар Рогач.

Нагадаємо,  у вересні на Всеукраїнській спартакіаді серед регіональних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування збірна Львівщини виборола 3 місце.

Старости та голови громад Львівщини позмагались за першість на всеукраїнських змаганнях

Старости та голови громад Львівщини позмагались за першість на всеукраїнських змаганнях

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.