Інші види спорту

Стартує Всесвітня шахова олімпіада: хто з львів’ян позмагається за нагороди

Завтра, 28 липня, в Індії стартує Всесвітня шахова Олімпіада. Це командний шаховий турнір між збірними, що проходить під егідою ФІДЕ що два роки

Цьогоріч шахова Олімпіада мала бути в Росії, та через повномасштабне вторгнення в Україну змагання перенесли в Індію. Команди в 11 турів за швейцарською системою визначать чемпіонів та призерів шахової Олімпіада-2022 серед жінок та чоловіків.

У жіночому турнірі братимуть участь 162 команди. Україну представлятимуть спортсменки Львівщини Анна Музичук, Марія Музичук та Наталя Букса, харків’янка Анна Ушенін та киянка Юлія Осьмак.

У чоловічому турнірі представлені 188 команд. До складу збірної України увійшли львів’янин Андрій Волокітін, студент Львівського університету фізичної культури Кирило Шевченко, харків’янин Антон Коробов, Володимир Онищук з Івано-Франківщини та Юрій Кузубов з Донеччини. Тренер чоловічої збірної України з шахів – львів’янин Олександр Сулипа.

За призові місця на змаганнях спортсменам Львівщини передбачені грошові винагороди у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОВА: 30 тисяч гривень за третє місце, 40 тисяч за друге та 50 тисяч за перше місце.

Голос Сокальщини на GoogleNews