Інші види спорту

Стриянин Святослав Гасюк став віцечемпіоном світу з кікбоксингу

Він змагався в розділі лоу-кік у ваговій категорії до 75 кг. 28-річний Святослав Гасюк зі Стрия здобув срібну нагороду на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO.

Святослав впевнено пройшов шлях до фіналу, перемігши в 1/8 фіналу представника Мексики (3:0), в чверть-фіналі — Туркменістану (3:0) та в півфіналі — Азербайджану (2:1). Однак у непростому фінальному поєдинку він поступився представнику Туреччини, який став чемпіоном, з рахунком 0:3.

Це не перша відзнака Святослава на міжнародних змаганнях. Його наставник — Андрій Шапошніков. Тренується спортсмен у клубі «Хануман». Він майстер спорту України міжнародного класу.

«Перемоги Святослава Гасюка на світових змаганнях – це не лише його тріумф, але й велике натхнення для молоді громади. Вони доводять, що визнання та успіх можуть стати реальністю для тих, хто наполегливо працює і вірить у свої сили, незалежно від того, чи ти зростаєш в обласному центрі чи в менших громадах», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.

Зауважимо, змагання відбувалися у Португалії з 17 по 26 листопада. Їх учасниками стали 1670 кікбоксерів з 70 країн світу.

Голос Сокальщини на GoogleNews