Інші види спорту

Туристична команда Великомостівської міської ради здобула третє місце в обласному сходженні на гору Високий Верх

6 – 8 травня 2019 року команда КУ “Спорт для всіх” Великомостівської міської ради, що створена на базі туристичного гуртка “Мандри” Великомостівського ЦДЮТ знову мандрували Карпатами. Цього разу ми готувалися підкорити гору Високий Верх, але розбиті лісовозами шляхи дуже розмило дощем…

Одним словом, туристи вдруге підіймалися на гору Маківку.

Протяжність здоланого маршруту (власне саме сходження, яке відбулося 7 травня) – трохи більша 29км. Але на цьому відрізку шляху і часу нам зустрілися усі пори року. Тож втомлені, мокрі, холодно – голодні, але з неймовірними враженнями поверталися на турбазу “Трембіта” аби переночувати ще одну холодну ніч. Проте, вечірня дискотека додала запалу і вражень, тож ніхто не замерз.

З вдячністю зазначу, що фінансування участі нашої команди в обласному Сходженні, приуроченому Дню пам’яті та примирення, відбулося за рахунок коштів програми “Спорт для всіх” з бюджету Великомостівської міської ради. В особливий спосіб дякую нашим прикордонникам, котрі посприяли комплектуванню особистого спорядження дітей.

У програмі заходу проводилася вікторина на предмет знань творчості Івана Франка, а також творчий конкурс – репортаж. Наша команда гідно здобула ІІІ загальнокомандне місце.

Щиро вітаємо наших витривалих, інтелектуальних, загартованих і просто гідних молодих українців з перемогами – у конурсах і над собою.
Успіхів вам, хорошого настрою і нових вершин!

Автор тексту та фото: Керівник гуртка Ірина Погранична

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.