Інші види спорту

У Сокалі змагаються волейболісти

Відкриття змагань відбулося у суботу, 10 вересня, у ДЮСШ “Соколяни”. У них беруть участь 14 чоловічих команд міст та районів області. Організаторами цього турніру виступили Управління з питань фізичної культури і спорту Львівської ОДА; Львівський обласний центр фізичного здоров”я населення “Спорт для всіх”; Львівська обласна асоціація ветеранів спорту; Відділення НОК України у Львівській області; Обласна федерація волейболу; Відділ у справах молоді та спорту Сокальської РДА.

Капітани команд підняли Державний прапор.

З вітальними словами до волейболістів та всіх присутніх звернулися перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Петрушак, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, перший заступник голови Сокальської РДА Володимир Катерина, депутат обласної ради Роман Швед, голова Львівської обласної федерації волейболу Микола Пшевлоцький. Вони зичили спортсменам в День фізичної культури та спорту наснаги, здоров’я, віри у власні сили, життєвих гараздів та, звичайно, нових перемог.

Львівщина гордиться досягненнями в галузі спорту вищих досягнень: 51 представник області входить до переліку спортсменів України, які готуються до участі в Олімпійських Іграх 2012 року в Лондоні, на участь у IX Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту претендують шестеро наших представників, ведеться ефективна підготовка для участі молодих спортсменів області у Перших зимових юнацьких Олімпійських іграх 2012 року, на цьогорічній зимовій та літній Універсіаді успішно виступили спортсмени- студенти Львівщини, ефективно розвивається спортивний рух ветеранів спорту та спорт серед неповносправних осіб. А імена Василя Іванчука (шахи), Олександра Петріва (кульова стрільба), Андрія Стадніка, Олександри Когут, Юлії Остапчук (вільна боротьба), Маркіяна Івашка і Катерини Палехи (стрільба з лука), Ігора Шимечка (важка атлетика), Яни Шемякіної (фехтування), Дмитра Дем’янюка (легка атлетика), Івана Фрейдуна (пауерліфтинг) та їхніх тренерів широко відомі за межами нашої країни! Перемога кожного спортсмена Львівщини – це самовіддана праця й підтримка численної «спортивної сім’ї Львівщини» – тренерів, арбітрів, організаторів спорту, лікарів, науковців, журналістів, керівників федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, меценатів і спонсорів, численних уболівальників, це перемога України, адже в ній об’єднуються серця всіх українців і кожна перемога робить нас сильнішими, – підкреслив  у виступі перший заступник голови ЛОДА Богдан Петрушак.

Гордиться своїми волейболістами і Сокальщина. Саме тут, у 30-х роках минулого століття була започаткована відбиванка. Проходить чемпіонат району з цієї популярної гри. Команда “Сокіл” виступає у другій аматорській лізі чемпіонату України. А капітаном збірної України з волейболу є сокальчанин Сергій Капелусь. Чимало гравців виступає за інші колективи області та держави. Про це наголосив голова районної ради Ігор Дацюк.

Микола Пшевлоцький передав вітальну адресу начальнику відділу у справах молоді та спорту РДА Ярославу Тарасюку від імені президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки. В ньому, зокрема, є такі слова: “Саме спорт є тією силою, яка здатна змінити нашу країну на краще та зробити її громадян здоровішими та успішними”.

Кращі тренери, викладачі, спортсмени відзначені з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди професійного свята Дня фізичної культури та спорту: директор установ дитячо-юнацьких, спортивних та молодіжних клубів Жовківського району Андрій Умрихін; тренер-викладач відділення важкої атлетики школи вищої спортивної майстерності (м. Львів) Ярослав Мартишок; завідувач спортивним комплексом обласної організації фізкультурно-спортивно товариства «Динамо»» Олександр Перепелюк.

Подякою голови обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури та спорту:завідувач кафедри спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури Василь Ковцун; старший викладач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Василь Редчиць; тренер-викладач КДЮСШ «Локомотив» (м. Львів) Михайло Чіканцев; завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Микола Сагатий; генеральний директор ТзОВ «Укрпол» Сергій Ковальчук.

Ексклюзивним годинником голови ЛОДА за багаторічну сумлінну працю і з нагоди Дня фізичної культури та спорту: начальник Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ярослав Гаврих; заступник начальника відділу фізичної культури, спорту та організаційної роботи управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Уляна Штангрет; начальник легкоатлетичного манежу з велотреком навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України МиколаМандрона.

Почесними грамотами Львівської обласної ради нагороджені: заступник директора шахти «Лісова» ДП Львіввугілля, голова ради колективу фізичної культури шахти Володимир Золочівський та тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи «Галичина» (м. Львів) – тренер одного з найтитулованіших неповносправних спортсменів Львівщини – Романа Павлика – Олександр Якубовський.

Управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА нагородило Почесними грамотами  голову Сокальської РДА Миколу Мисака та начальнику відділу у справах молоді та спорту РДА Ярослава Тарасюка.

Головний суддя змагань Роман Новацький розповів розповів про порядок змагань і учасники пішли готуватись до них. Волейболісти змагатимуться на спортивних майданчиках ДЮСШ “Соколяни”, гімназії, третьої та четвертої сокальських шкіл.

Урочисте нагородження і закриття – у неділю, 11 вересня. Про це — наступна розповідь.

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews