Головна / Інші види спорту / У Великих Мостах відбувся перший в історії міста Турнір з карате

У Великих Мостах відбувся перший в історії міста Турнір з карате

16 лютого у м. Великі Мости відбувся перший в історії міста Турнір з Шотокан карате – до WSKF. В цих змаганнях прийняли участь 202 учасника з різних куточків нашої області: Львів, Рудне, Радехів, Павлів, Вузлове, Жовтанці, Добротвір, Червоноград. Спортивне свято відвідали багато поважних гостей та меценатів!

Варто відзначити, що змагання були напружені та конкурентні, адже усі хотіли здобути головний кубок змагань! Отже по закінченні турніру, господарі змагань клуб “GEPARD” здобули впевнену перемогу, ставши першими серед чотирьох команд, завоювавши кубок!

Велика вдячність тренеру Олегу Матяш Karate Club GEPARD за чудову підготовку наших спортсменів до турніру, а також за його підтримку, яка додала впевненості кожному учаснику і як результат, вихованці клубу “GEPARD” отримали І місць – 30, ІІ місць – 26, ІІІ місць – 3.

Організатор змагань дякує за фінансову підтримку Великомостівській міській раді та меценатам, які долучилися, а також окрема подяка директору школи Стадницькій Галині Теодорівні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 + twenty =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!