Уродженка Червонограда Тетяна Клімченко виборола “золото” у гонці переслідування Чемпіонату України з велоспорту на треку

У легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту триває чемпіонат України з велоспорту на треку.

4 березня  спортсмени змагались у гонці переслідування. Це вид програми, коли велосипедисти стартують з протилежних сторін треку. Мета гонки полягає в тому, щоб показати найкращий час або в тому щоб наздогнати суперника. Чоловіки змагаються на дистанції 4 км, жінки — 3 км.

Серед жінок чемпіонкою України у цій дисципліні стала 26-річна Тетяна Клімченко. Спортсменка тренуються у Львівській школі вищої спортивної майстерності під керівництвом Ореста Тичка та Валерія Романенкова.

Серед чоловіків першим фінішував, виборовши титул чемпіона, майстер спорту України Микита Яковлев. 20-річний велосипедист навчається у Львівському фаховому коледжі спорту та є одним з найперспективніших українських велосипедистів національної збірної. Третім у цій гонці став ще один представник Львівщини Олександр Кривич.

Відзначився на змаганнях і рідний брат Микити, Даниїл Яковлев. Він став першим серед юніорів. Також сьогодні на змаганнях серед юнаків він виконав норматив майстра спорту України, фінішувавши навіть на 6 секунд швидше, ніж передбачено нормативом. Серед юніорів бронзовим призером також став Володимир Кондратенко.

Нагадаємо, на змагання на Львівщину завітали 200 спортсменів, що представляють 19 збірних команд областей.